Germana

Limba germana pentru cla..
Este un suport instructiv de baza, elaborat conform programei scolare pentru primul an de studiu a..
Germana - primele 350 de..
Aceasta carte se adreseaza copiilor cu varsta de 4-8 ani care incep sa invete limba germana. Cuprind..
Limba germana pentru pit..
* Cum se spune “ursulet de plus” in limba germana? * Cum se traduce in limba romana “der Schmetterli..
Deutsch mit Bildern fur ..
Destinata copiilor prescolari sau celor din clasele primare care fac pentru prima data cunostinta cu..
Disponibilitate: indisponibil