tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Pachet Comunicare in limba romana caietul elevului dupa manual MEN autor Olga Piriiala. Matematica si explorarea mediului caietul elevului dupa manual MEN autor Constanta Balan. 1000 Exercitii si probleme Clasa I.

Pachet Comunicare in limba romana caietul elevului dupa manual MEN autor Olga Piriiala. Matematica si explorarea mediului caietul elevului dupa manual MEN autor Constanta Balan. 1000 Exercitii si probleme  Clasa I.
Autor(i) Rodica ChiranOlga PirialaAdina GrigoreConstanta Balan
Categoria: Comunicare in Limba RomanaMatematica si explorarea mediuluiAuxiliare compatibile manuale MECClasa IComunicare in Limba RomanaMatematica si explorarea mediuluiAutor O PîrîialăAutor Constanta Bălan
Cod produs: Pachet-12
Disponibilitate: In stoc Discount: 30%

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 11.99 lei/colet prin Posta Romana

Pachetul contine:

1. Comunicare in limba romana caietul elevului pentru clasa I (Dupa manual MEN autor Olga Piriiala) Editura Aramis

2. Matematica si explorarea mediului. Caietul elevului pentru clasa I (Dupa manual MEN autor Constanta Balan)  Editura Corint

3. 1000 Exercitii si probleme Clasa I. Editia a III-a 2018 Editura Ars Libri

Produse asemanatoare
Recent adaugate
Educatia timpurie Probleme si solutii
AutoCad-ul in trei timpi Initiere, utilizare, performanta (editia a V-a)
O vacanta de poveste clasa a III-a caiet de activitati
Matematica caiet pentru vacanta clasa a VII-a
Matematica caiet pentru vacanta clasa a VI-a