Pathway to english-English Agenda- Caiet de Limba engleza pentru clasa a V-a

Cod produs: EDP-0334
An Aparitie: 2011

SAU

Esti interesat de acest produs? Trimite adresa de e-mail si numarul de telefon, iar noi te vom contacta pentru detalii.

Telefon:

Cantitate:

Trimite cererea

Pathway to english-English Agenda- Caiet de Limba engleza pentru clasa a V-a

Caietul elevului pentru clasa a V-a contine mai multe activitati pentru fiecare unitate, in plus fata de cele din manual. Astfel, elevul are ocazia sa invete mai multe cuvinte noi, sa-si puna la punct gramatica si sa-si insuseasca mai bine structurile deja invatate. Exista o cheie a exercitiilor la fiecare sfarsit de unitate, pe care elevul o poate folosi pentru a se verifica singur. Caietul elevului pentru clasa a V-a contine mai multe activitati pentru fiecare unitate, in plus fata de cele din manual. Astfel, elevul are ocazia sa invete mai multe cuvinte noi, sa-si puna la punct gramatica si sa-si insuseasca mai bine structurile deja invatate. Exista o cheie a exercitiilor la fiecare sfarsit de unitate, pe care elevul o poate folosi pentru a se verifica singur.

e-librariescolara.ro © 2019