Cantam si coloram florile clasele I-IV

Editura: Aramis
Autor(i) Sofica Matei
Categoria: EducativAuxiliare scolare Clasa a-II-aClasa a-III-aClasa a-IV-aClasa IMuzica si miscareMuzica si miscare
Cod produs: Aramis-0058
An Aparitie: 2004

Momentan livrarile prin Posta Romana sunt suspendate.

Cantam si coloram florile clasele I-IV

Selectia cantecelor respecta particularitatile de varsta ale copiilor astfel incat pot fi intonate cu usurinta; aceste cantece ale florilor dezvolta dragostea pentru nobletea si fragilitatea florilor a naturii si contin elemente de educatie muzicala.

e-librariescolara.ro © 2020