Joc si miscare in aer liber - Activitati pentru copii de 6-12 ani

Editura: Didactica Publishing House
Categoria: EducativAuxiliare scolare Clasa a-II-aClasa a-III-aClasa IMuzica si miscareMuzica si miscareMuzica si miscare
Cod produs: DPH-0090
Disponibilitate: Indisponibil Discount: 15%

Momentan livrarile prin Posta Romana sunt suspendate.

Joc si miscare in aer liber - Activitati pentru copii de 6-12 ani

Alfabetul nu are suficiente litere pentru a inventa toate ideile de jocuri propuse in aceasta carte. Mai mult de 200 de jocuri pentru a fi desfasurate in aer liber, cu colegii sau cu grupul de prieteni. Jocuri clasice sau jocuri mai noi, adaptate unor locuri sau unei ocazii: in recreatie, in gradina, la tara, la plaja, in apa, pe zapada sau pe gheata... O colectie de jocuri pentru toate gusturile si pentru toate anotimpurile.

e-librariescolara.ro © 2020