Set carti uriase Clasa pregatitoare. Semestrul I (Cod produs 1066)

Editura: Sigma
Categoria: Auxiliare scolare Clasa pregatitoareComunicare in Limba RomanaMatematica si explorarea mediuluiArte vizuale si abilitati practiceDezvoltare personala
Cod produs: Sigma-0322
Disponibilitate: Indisponibil Discount: 25%

Set carti uriase Clasa pregatitoare. Semestrul I (Cod produs 1066)

Set cărţi uriaşe pentru elevii din clasa pregătitoare. Setul de cărţi uriaşe cuprinde: Povestea celor zece picături, Întâmplări cu furnici, Opt Roţi, Degeţica, Jocuri şi jucării. Fiecare carte uriaşă are format mare, conţine ilustraţii şi textul aferent unei poveşti ce poate constitui baza exerciţiilor şi activităţilor din caietul de lucru al elevului corespunzător.

e-librariescolara.ro © 2019