Matematica si explorarea mediului. Manual pentru clasa I, partea I+partea a II-a(versiunea in limba maghiara)

Editura: Aramis
Categoria: EducativManuale scolareClasa IAuxiliare si manuale scolare minoritatiMaghiaraMatematica si explorarea mediuluiClasa I
ISBN: 978-606-706-311-0
Cod produs: Aramis-864
An Aparitie: 2016

Momentan livrarile prin Posta Romana sunt suspendate.

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

e-librariescolara.ro © 2020