Carte pentru copii

Subcategorii

Alba ca Zapada si Rosie ..
Carte de colorat cu povesti, cu desene clare, cu pagini color oferite ca exemplu, pentru ca cei mici..
Alice in tata minunilor ..
Cartea junglei - carte d..
Cei trei purcelusi - car..
Elfii si Cizmarul - cart..
Frumoasa si Bestia - car..
Iepurele si Broasca test..
Jocuri pentru copii inte..
Jocuri pentru copii inteligenti – O serie de 5 carti, pe niveluri de dificultate de la 1 la 5, cu un..
Jocuri pentru copii inte..
Mica sirena - carte de c..
Peter Pan  - carte de co..
Pinocchio - Carte de col..
Ratusca cea urata - cart..
Sarea in bucate - carte ..
 555 de teste de intelig..
O fanfară zgomotoasă răsună, publicul jubilează plin de entuziasm, plouă cu confetti — şi în mijloc ..
100 de activitati cu aut..
..
100 de activitati cu aut..
..
100 de jocuri distractiv..
Editura Corint Junior va propune inca un titlu deosebit de atractiv pentru petrecerea timpului liber..
1000 cuvinte in engleza ..
Colectia 1000 cuvinte in engleza contine un mic dictionar de cuvinte ilustrate frumos, care ii aju..
e-librariescolara.ro © 2017