Benzi desenate bilingve

Aventurile lui Huckleber..
Huckleberry Finn si prietenul sau Jim, un sclav fugar, calatoresc pe fluviul Mississippi pe o plu..
Cocosatul de la Notre Da..
Abandonat cand era doar un prunc si crescut in catedrala Notre-Dame, cocosatul Quasimodo traieste..
Colt Alb - editie biling..
In pustietatea inghetata a tinutului Klondike, se naste un pui de lup. El trebuie sa supravietuia..
Frankenstein - editie bi..
Viktor Frankenstein, un talentat student la medicina, a descoperit secretul aducerii la viata a m..
Robinson Crusoe - editie..
Cand tanarul Robinson Crusoe fuge de acasa pe mare in cautarea aventurii, are parte de mai mult d..
Pachet  5 titluri - Clas..
..
..