Diplome scolare

Cod produs: Aramis-1052
An Aparitie: 2016

Craiasa zapezii

Colectia „Bunica ne citeste povesti” ii introduce pe cei mici in lumea minunata a povestilor clasice. Avand cate 32 de pagini fiecare, cu ilustratii generoase si extrem de atragatoare, cartile din colectie deapana fiecare poveste intr-un mod cat mai simplu si pe intelesul copiilor. Copiii, parintii si bunicii vor iubi aceasta colectie. Titluri precum „Craiasa Zapezii”, „Alice in Țara Minunilor”, „Hänsel si Gretel”, „Degetica” sau „Rapunzel” le vor dezvolta micutilor imaginatia si creativitatea.

e-librariescolara.ro © 2019