Scufita Rosie - cartea magica a povestilor

Editura: Aramis
Categoria: Carte pentru copiiCarti cu povesti
Colectia: Cartea magica a povestilor
ISBN: 978-606-706-007-2
Cod produs: Aramis-0697
An Aparitie: 2014

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

Scufita Rosie - cartea magica a povestilor

Adaptare dupa Fratii Grimm Colectia Cartea magica a povestilor cuprinde unele dintre cele mai indragite povesti din literatura universala. Limbajul fiecarei povesti a fost adaptat pentru copii de 3-5 ani: cuvinte simple fraze scurte concise. Atractivitatea cartilor din colectie este sporita de ilustratiile deosebit de frumoase prietenoase si calde.

e-librariescolara.ro © 2020