Carti de colorat

Coloram si ne distram cu..
..
..
Marea carte de colorat -..
Mai toți parinții spun: „Ei, ce poate fi mai ușor pentru copilul meu decat sa invețe sa coloreze? Ca..
Marea carte de colorat 4..
Nu-i așa ca noi toți știm ce culoare are cerul? Și știm care sunt legumele de toamna? Ori care sunt ..
Marea carte de colorat 5..
Stim cu totii ca una dintre activitatile cele mai indragite de copii, indeosebi la nivel prescolar, ..
Alba ca Zapada - cartici..
Carte de colorat cu poveste adaptata dupa Fratii Grimm.8 planse color, 8 planse alb negru.Ilustratii..
Alba ca Zapada si cei sa..
Carte de colorat cu povesti, cu desene clare, cu pagini color oferite ca exemplu, pentru ca cei mici..
Capra cu trei iezi - Ion..
Carticica de povesti, de citit si de colorat. Dragi copii, aceste pagini, Cu povesti si cu imagini, ..
Carte de colorat - Bunel..
Din aceeasi colectie: Carte de colorat - Bunele maniere Carte de colorat - Corpul uman ..
Carte de colorat - Corpu..
Carte de colorat cu abti..
Din aceeasi colectie: Carte de colorat cu abțibilduri - Animale salbatice Carte de colorat cu abțibi..
e-librariescolara.ro © 2019