Anatomia omului. Atlas scolar Rasfoieste

Format: 21 x 29,5 cm
Tip Coperta: brosata

SAU

Esti interesat de acest produs? Trimite adresa de e-mail si numarul de telefon, iar noi te vom contacta pentru detalii.

Telefon:

Cantitate:

Trimite cererea

Anatomia omului. Atlas scolar

Incadrata in seria atlaselor scolare, lucrarea de fata, ANATOMIA OMULUI, pune la dispozitia elevilor, profesorilor, cat si a altor categorii de cititori interesati un instrument de cunoastere, aprofundare si consolidare a cunostintelor intr-un domeniu de mare si firesc interes cum este cel al biologiei.

e-librariescolara.ro © 2019