Descoperim Craciunul (cartonat)

Cod produs: Aramis-1016
An Aparitie: 2009

Descoperim Craciunul (cartonat)

Colectia Cartile tale dezvaluie micilor curiosi multe dintre tainele naturii, sarbatorilor sau ale meseriilor. Grafica impresionanta si textele accesibile varstei vor satisface nevoia de cunoastere a copiilor. Cele sase titluri ale seriei sunt de fapt mici enciclopedii, ce vor raspunde chiar si pretentiilor celor mai carcotasi dintre prichindei… concise, explicite si pline de informatii inedite.

e-librariescolara.ro © 2019