Dictionar roman-ucrainean

ISBN: 973-30-4107-6
Cod produs: EDP-0117
An Aparitie: 1999

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

Dictionar roman-ucrainean

Dictionarul a aparut in colaborare cu Editura Alexandru cel Bun - Cernauti din Ucraina. Cuprinde cca 30 000 cuvinte uzuale, traducerile acestora efectuandu-se pentru o multitudine de sensuri. Lucrarea este utila atat elevilor din invatamantul gimnazial, liceal, dar si celor care sunt interesati de studiul limbii ucrainene. Dictionarul a aparut in colaborare cu Editura Alexandru cel Bun - Cernauti din Ucraina. Cuprinde cca 30 000 cuvinte uzuale, traducerile acestora efectuandu-se pentru o multitudine de sensuri. Lucrarea este utila atat elevilor din invatamantul gimnazial, liceal, dar si celor care sunt interesati de studiul limbii ucrainene.

e-librariescolara.ro © 2020