1001 de idei si jocuri pentru a scapa de plictiseala Rasfoieste

ISBN: 978-606-535-782-2
Cod produs: Nomina-001
Format: 205X145

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

1001 de idei si jocuri pentru a scapa de plictiseala

Adio, plictiseala! Cu ajutorul acestei carti veti reusi sa alungati plictiseala. Oricum, datorita faptului ca in ea sunt prezentate 1001 idei pentru alungarea plictiselii, prezenta lucrare poate fi considerata o minunata carte cu activitati. In mod sigur copiii nu se vor mai plictisi, indiferent ca este vara si soarele e pe cer, ca ploua cu galeata, ca sunt intr-o calatorie lunga, pe care o fac cu masina, indiferent ca sunt bolnavi si trebuie sa stea in pat, ca sunt singuri sau cu prieteni si prietene, copii nu se vor plictisi. Cele 1001 jocuri sunt clasificate in functie de anumite aspecte si situatii. Aceasta este o carte cu ilustratii, care starnesc rasul. Toate jocurile si activitatile sunt numerotate si pentru fiecare joc sau activitate se specifica daca acestea urmeaza sa se desfasoare in aer liber sau in casa.

e-librariescolara.ro © 2021