Cadouri
La cumpararea acestui produs primesti 1 diploma cadou la alegere!

Lumea animalelor - Creaturile Marii

Editura: e-librariescolara.ro
Categoria: Enciclopedii. Atlase. AlbumeEnciclopedii pentru copiiCarti pentru premiiCatalog 2018
Cod produs: Unicart-0259
Format: 20X29cm

La fiecare carte comandata din categoria Catalog premii 2018 beneficiati de diploma gratuita la alegere si suplimentar de urmatoarele reduceri:

Pentru comenzi mai mari de 1000 lei reducere 25%

Pentru comenzi mai mari de 350 lei reducere 20%

Reducerile se aplica automat in cosul dumneavoastra de cumparaturi dupa logarea in contul de client, de asemenea la finalizarea comenzii veti fi informat de numarul de diplome gratuite pe care le veti primi. Diplomele gratuite le puteti selecta din lista de aici, urmand sa completati in campul de comenetarii la finalizarea comenzii modelele diplomelor si cantitatile dorite.

Pentru institutiile publice care doresc ridicarea comenzii si in SEAP va rugam sa specificati acest lucru in campul de comentarii la finalizarea comenzii, ulterior veti fi contactat pentru detaliile de identificare a pachetului dumneavoastra in aplicatia SEAP.

SAU

Esti interesat de acest produs? Trimite adresa de e-mail si numarul de telefon, iar noi te vom contacta pentru detalii.

Telefon:

Trimite cererea

Lumea animalelor - Creaturile Marii

Terminologia stiintifica referitoare la lumea animalelor este dificil de inteles, ceea ce ii face pe copii sa nu fie prea entuziasmati de subiect. De aceea aminitiat atractiva serie de enciclopedii - Lumea animalelor, care cuprinde titlurile Pasari, Paienjeni si insecte, Mamifere, Amfibieni, Pesti, Balene si delfini, Primate, Creaturile marii si Dinozauri. Fiecare dintre aceste carti are imagini frumos colorate, ciudatenii ale lumii animalelor si texte simplificate, care atrag atentia copiilor si ii fac sa studieze subiectul cu interes. De asemenea , exista in cuprinsul cartilor si sesiuni de intrebari si raspunsuri, iar la final cate un glosar.

e-librariescolara.ro © 2018