Experimente stiintifice pentru copii editia a II-a Rasfoieste

Cod produs: Aramis-1470
An Aparitie: 2016
Format: 280 X 215

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

Experimente stiintifice pentru copii editia a II-a

Știinta este un domeniu fascinant, iar experimentele sunt parte integranta a acestui domeniu, oferind raspunsuri la ceea ce se intampla in jurul nostru. 45 de experimente uimitoare! Traieste magia stiintei cu aceste experimente rapide si usoare! Daca te intereseaza muzica apei, cum sa faci o tornada in miniatura, cum sa suprapui lichidele fara sa se amestece sau care este magia stafidelor dansatoare, atunci aceasta carte este sigur pentru tine. Vei gasi instructiuni pas cu pas si explicatii clare, care te ajuta sa te bucuri de lumea stiintei.

e-librariescolara.ro © 2021