Ghid pentru bacalaureat la Chimie - Sinteze, teste, rezolvari

Cod produs: Gimnasium-0008
An Aparitie: 2012

SAU

Esti interesat de acest produs? Trimite adresa de e-mail si numarul de telefon, iar noi te vom contacta pentru detalii.

Telefon:

Cantitate:

Trimite cererea

Ghid pentru bacalaureat la Chimie - Sinteze, teste, rezolvari

Lucrarea a fost elaborata conform programei pentru examenul de Bacalaureat, constituind un material auxiliar necesar pentru elevii care se pregatesc in vederea sustinerii acestui examen, pentru profesori, dar sii pentru cei care doresc sa aprofundeze cunostintele dobandite in cadrul lectilor de chimie.

e-librariescolara.ro © 2019