tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Jurnalul calatoriei lui Gramolino COOLegere de gramatica pentru clasa a VI-a Rasfoieste

Jurnalul calatoriei lui Gramolino COOLegere de gramatica pentru clasa a VI-a
Editura: Nomina
Autor(i) Corina Barbu
Categoria(i): Romana
ISBN: 978-606-535-851-5
Cod produs: Nomina-148
An Aparitie: 2021

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 11.99 lei/colet prin Posta Romana

Jurnalul calatoriei lui Gramolino COOLegere de gramatica pentru clasa a VI-a

Educatia este cel mai bun dar pe care il poti oferi copiilor. Pentru a reusi in viata, pentru a fi un bun cetatean, pentru a fi respectat de ceilalți trebuie sa inveti. A fi bun este sinonim cu a te descoperi pe tine invatand de la cei mai buni.
      Pentru a avea un randament in invatare, pentru a putea sa indrepti sau sa optimizezi anumite aspecte ale invatarii trebuie sa dai teste. Fiecare test presupune un pas important in cunoastere. Fiecare testare presupune munca zecilor de profesori care masoara randamentul elevilor participanti la Concursurile Nationale organizate anual.
     Cand am infiintat aceste concursuri m-am gandit la elevii care vor sa invete bine, cum sa ii motivez mai bine, cum sa ii premiez.
     In fiecare an, Asociatia InteligenT da un numar semnificativ de premii elevilor care obtin rezultate bune la evaluarile pe care le organizam in parteneriat cu Ministerul Educatiei. Niciodata fondul de premiere nu este suficient.
     Daca vreti să contribuiti la premierea elevilor, poti dona o suma de bani. Gestul tau nu va ramane nepremiat. Va fi premiat prin zambetul unui copil.

Va multumesc,
Bogdan Vilceanu

Produse asemanatoare
Recent adaugate