Comunicare in limba moderna 1. Manual de Limba franceza Clasa I Semestrul I (+ CD)

Editura: Art Educational
Autor(i) Marina FranculescuMariana Popa
Categoria: EducativManuale scolareClasa IComunicare in limba modernaFranceza
Cod produs: Art-033
Disponibilitate: In stoc Discount: 10%

• 14.99 lei/colet prin Posta Romana pentru comenzile mai mici de 150 lei in orice localitate din tara

SAU

Esti interesat de acest produs? Trimite adresa de e-mail si numarul de telefon, iar noi te vom contacta pentru detalii.

Telefon:

Trimite cererea

Manualul școlar a fost aprobat prin Ordinul de ministru al educației și cercetarii științifice nr.5038 din 25.08.2015.

e-librariescolara.ro © 2017