Alte povesti cu talc Rasfoieste

Alte povesti cu talc
Editura: Minerva
Categoria: Literatura pentru eleviCarti pentru premii
Colectia: Biblioteca povestilor magice
ISBN: 978-606-009-139-4
Cod produs: Aramis-1425
An Aparitie: 2019

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

Alte povesti cu talc

Poveștile îi învață pe copii să asculte, să urmărească firul unei acțiuni, să facă legătura dintre imagine și ceea ce aud, să observe descrieri, însușiri, emoții, comportamente și limbaj.Repovestite de Cristian Constantin, noile istorioare continuă colecția Editurii Aramis, Biblioteca poveștilor magice, devenind, alături de ilustrațiile care le însoțesc, un instrument util în descoperirea lumii pentru cei mici. Așa cum v-au obișnuit deja, aventurile personajele magice pe care cei mici le vor descoperi între minunatele coperte ale acestui nou volum se încheie cu o morală.

e-librariescolara.ro © 2020