Diplome scolare
Cadouri
La cumpararea acestui produs primesti 1 diploma cadou la alegere!

Pachet Anne de la Green Gables (clasici internationali) + medalie si diploma

Editura: Unicart
Autor(i) Lucy Maud Montgomery
Categoria: Pachete de premiereCarte + medalie + diploma
Cod produs: Unicart-0295
An Aparitie: 2018

SAU

Esti interesat de acest produs? Trimite adresa de e-mail si numarul de telefon, iar noi te vom contacta pentru detalii.

Telefon:

Cantitate:

Trimite cererea

Pachet Anne de la Green Gables (clasici internationali) + medalie si diploma

Copiii adora povestile, iar cele clasice au fost intotdeauna printre favoritle lor. Totusi, uneori, o carte groasa pare destul de descurajanta, nu-i asa? Seria de 50 de titluri din colectia Clasici internationali ii ajuta pe copii sa inteleaga mai bine actiunea si limbajul folosit, prin textul prescurtat, activitati si exercitii gandite special pentru ei. Cu fiecare dintre aceste carti, copii au ocazia nu numai sa citeasca povesti interesante, ci si sa afle mai multe despre autorii lor.

e-librariescolara.ro © 2019