Carte + medalie + diploma

Pachet  Anne de la Green..
Copiii adora povestile, iar cele clasice au fost intotdeauna printre favoritle lor. Totusi, uneori, ..
Pachet  Aventurile lui H..
Eroul principal al romanului este un baiat pe nume Huckleberry Finn care traieste in targusorul amer..
Pachet  Aventurile lui H..
Huckleberry Finn si prietenul sau Jim, un sclav fugar, calatoresc pe fluviul Mississippi pe o pluta,..
Pachet  Aventurile lui R..
Pachet  Calatoriile lui ..
Pachet  Cartea junglei (..
Pachet  Cei trei muschet..
Pachet  Chemarea strabun..
Pachet  Cocosatul de la ..
Abandonat cand era doar un prunc si crescut in catedrala Notre-Dame, cocosatul Quasimodo traieste ca..
Pachet  Colt Alb - editi..
In pustietatea inghetata a tinutului Klondike, se naste un pui de lup. El trebuie sa supravietuiasca..
Pachet  Contele de Monte..
Pachet  Douazeci de mii ..
Pachet  Frankenstein - e..
Viktor Frankenstein, un talentat student la medicina, a descoperit secretul aducerii la viata a mate..
Pachet  Heidi (clasici i..
Pachet  Ivanhoe (clasici..
Pachet  Jane Eyre (clasi..
e-librariescolara.ro © 2019