tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Clasa a-II-a

Pachet premiere 2021 Cla..
Pachetul contine: 1. In caruselul vacantei clasa a II-a 2. Lecturile scolarului clasa a III-a ..
Aventuri in vacanta cu F..
..
..
In caruselul vacantei fi..
Bucurie, joc, miscare, soare mult si relaxare - le gasiti pe toate In caruselul vacantei. Veti putea..
Jurnal de vacanta clasa ..
Descopera alaturi de noi vacanta de vara, pe care o vom petrece impreuna intr-un mod distractiv, ins..
Lecturile scolarului cla..
Lecturile scolarului clasa a III-a continua seria antologiilor pentru ciclul primar. Elevii vor gasi..
Repetam si nu uitam. Tem..
Conceput in ideea rezolvarii ritmice si sistematice a temelor de vacanta, acest auxiliar intitulat R..
Vacanta mare cu joy clas..
Asigura fixarea, consolidarea si recapitularea cunostintelor anterioare fiind baza pentru cunostinte..
Pachet vacanta clasa a I..
Pachetul contine: • Fise de recapitulare si evaluare finala (Avizat MEN) - format A4, 48 pag. ..
Aventuri de vacanta Caie..
Aventura lui Ciorapel continua in laborator unde cu ajutorul capsulei timpului calatoreste in trecut..
Supercaietul meu de vaca..
Acest auxiliar a fost avizat de Ministerul Educației Naționale, conform Anexei la Ordinul nr. 3530 d..

e-librariescolara.ro © 2021