Cu ce calatorim? (4-7 ani)

Editura: Aramis
Categoria: Carte pentru copiiCarti educativePlanse
ISBN: 978-973-679-494-0
Cod produs: Aramis-0083
An Aparitie: 2007
Nr Pagini: 32 jetoane + 3 planse

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

Cu ce calatorim? (4-7 ani)

Mapa cuprinde 32 de jetoane cu mijloacele de transport si 3 planse ce reprezinta locurile pe unde pot circula acestea. Materialul permite verificarea cunostintelor despre mijloacele de transport, clasificarea lor dupa locul pe unde circula, dupa utilitatea lor, dupa anumite insusiri. Acesta poate fi folosit in cadrul activitatilor comune( educarea limbajului, cunoasterea mediului, educatie pentru societate), in cadrul celor alese, cu grupuri restranse de copii, dar si a celor desfasurate in familie.

e-librariescolara.ro © 2020