Play English Level 3

Cod produs: Sinapsis-055
Format: A4

SAU

Esti interesat de acest produs? Trimite adresa de e-mail si numarul de telefon, iar noi te vom contacta pentru detalii.

Telefon:

Cantitate:

Trimite cererea

Play English Level 3

Caietul de limba engleză continuă seria de caiete Play English (Level 1 şi 2) şi este destinat dezvoltării, consolidării şi aprofundării cunoştinţelor elevilor. Celor mici li se propune să rezolve o serie de activităţi care promovează îndrăzneala şi sporesc abilităţile de comunicare.

e-librariescolara.ro © 2019