Set 3 carti grupa mica 3-4 ani

Editura: Delta Cart
Autor(i) Alexandra ManeaLiliana Ioan
Categoria: EducativAuxiliare scolareGradinitaOm si societateStiinteLimba si comunicare
Cod produs: Delta-0040
An Aparitie: 2017
Format: A4

• 14.99 lei/colet prin Posta Romana pentru comenzile mai mici de 150 lei in orice localitate din tara

SAU

Esti interesat de acest produs? Trimite adresa de e-mail si numarul de telefon, iar noi te vom contacta pentru detalii.

Telefon:

Trimite cererea

Set 3 carti grupa mica 3-4 ani

SETUL CONTINE 3 carti format A4 color. Educatoarele vor gasi in aceste auxiliare didactice o serie de sugestii cu privire la evaluarea achizitiilor pedagogice ale copiilor de 3-4 ani in domeniul limba si comunicare, stiintelor si domeniul om si societate.

La achizitionarea a minim 20 seturi primiti gratuit

Suport didactic pentru aplicarea Curricumului pentru invatamantul prescolar nivel I model 2

e-librariescolara.ro © 2017