Set clasa a III-a 2018

Editura: Ars Libri
Autor(i) Adina GrigoreCristina Ipate Toma
Categoria: EducativCaiete de vacantaClasa a-III-aCarti pentru premii
Cod produs: Arslibri-339
Disponibilitate: Indisponibil Discount: 30%

Toate manualele si auxiliarele editurii Ars Libri achitate RAMBURS sau prin Ordin de plata beneficiaza de urmatoarele reduceri:

25% indiferent de cantitatea comandata

27% pentru 3 titluri comandate la clasa de elevi ( minim 15/buc pe titlu )

32% pentru 4 sau mai multe titluri comandate la clasa de elevi ( minim 15 buc/titlu )

Set clasa a III-a 2018

Setul contine: In caruselul vacantei-fise interdisciplinare clasa a III-a 2018, Magia povestilor - antologie de texte literare clasa a IV-a, cadou: Arte vizuale si abilitati practice caiet de lucru clasa a IV-a, diploma.

e-librariescolara.ro © 2018