tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Supercaietul meu de vacanta - clasa a III-a Limba romana. Matematica
Editura: Elicart
Autor(i) Cristina MartinAmalia Epure
Categoria: EducativAuxiliare scolare Clasa a-III-aLimba si literatura romanaClasa a-III-aClasa a-III-aCaiete si lecturi de vacanta Elicart
ISBN: 978-606-768-133-8
Cod produs: Elicart-152
An Aparitie: 2018

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 11.99 lei/colet prin Posta Romana

Supercaietul meu de vacanta - clasa a III-a Limba romana. Matematica

Acest auxiliar a fost avizat de Ministerul Educației Naționale, in sesiunea septembrie-octombrie 2019. A venit vacanta! Cei mici vor avea timp sa se bucure de soare, de plimbari cu bicicleta, de jocuri pe calculator, de excursii la mare sau la munte ...In calatoriile lor, nu vor uita insa de acest SUPERcaiet, care ii va purta in lumea literelor si a cifrelor, aducandu-le aminte ce au invatat in timpul anului scolar.Pe langa lecturi, exercitii si probleme, propunem activitati practice distractive, destinatii turistice, experimente amuzante, glume, jocuri si o multime de curiozitati interesante.Astfel, cand vor incepe in toamna clasa a IV-a, elevii vor fi mai bine pregatiti, iar parintii si doamna invatatoare vor fi, cu siguranta, multumiti de evolutia lor.

Produse asemanatoare
Recent adaugate
Geografie manual pentru clasa a VIII-a, autor Catalina Sandulache
Vlogger la 13 ani sau Buncarul cu bunataturi trasnite