Informatica si TIC

Informatica si TIC - Cai..
Caietul elevului completeaza manualul de informatica si TIC al Editurii Corint propunand moduri dife..
App store pentru micii i..
App Store pentru micii informaticieni este un auxiliar adresat elevilor clasei a V-a si tuturor elev..
Informatica pentru gimna..
EDITIA A II-A, REVIZUITA SI ADAUGITA Cartea de fata contine toate problemele propuse in manualele de..
Super aventura programar..
„In timp ce citesti aceasta carte, lasa-ti imaginatia sa zboare. Ce vei crea cu Scratch?" (din Cuvan..
e-librariescolara.ro © 2019