Engleza

Curs limba engleza Fairy..
Caiet ilustrat color, contine o serie de activitati pentru invatarea limbii engleze: de desenat, de ..
Limba moderna engleza - ..
..
..
Play English Level 4..
Caiet de activitati. Caietul de limba engleza se adreseaza elevilor din clasa a IV-a si poate fi fol..
The pocket guide to Engl..
Ghidul de buzunar pentru limba engleza reprezinta un material util pentru recapitulare si aprofundar..
Caiet de limba engleza. ..
AUXILIAR CARE INSOTESTE MANUALUL DE LIMBA ENGLEZA CLS. A IV A AVIZAT DE MECS NR. 3463/2006 ..
Limba engleza pentru cla..
Continutul lucrarii este structurat pe teme. Fiecarei teme ii corespunde o suita de exercitii care s..
My First English Exam: A..
Exercitii pentru invatarea limbii engleze, recomandate elevilor de clasa a IV-a. ..
My story chest reading a..
Cartea este frumos ilustrată, iar jocurile şi exerciţiile stimulează gândirea creativă şi atenţia. P..
My story chest. Reading ..
Seria My Story Chest continua calatoria fantastica in lumea fabulelor lui Esop. Povestile ..
Play English Level 4..
Caietul de limba engleză se adresează elevilor din clasa a IV-a și poate fi folosit în completarea o..
CD - English for kids cl..
CD-ul este suportul audio pentru caietul de lucru English for kids pentru clasa a IV-a. CD-ul audio ..
English for kids - clasa..
English for kids pentru clasa a IV-a este un instrument indispensabil pentru predarea notiunilor de ..
My story chest. Reading ..
Continuăm seria My Story Chest cu  binecunoscuta poveste Hansel and Gretel, scrisă de Fraţii Gr..
My story chest. Reading ..
Seria My Story Chest continua calatoria fantastica in lumea basmelor cu o binecunoscuta po..
e-librariescolara.ro © 2017