Engleza

All Clear English practi..
Caietul de activități pentru elevii din clasa a VIII‑a este elaborat pe unități tematice ancorate în..
Limba engleza caietul el..
This material is in accordance with the 2017 Romanian Curriculum for the subject Modem Language..
Limba moderna 1 engleza ..
This material is in accordance with the 2017 Romanian Curriculum for the subject Modem Language 1. G..
Limba moderna 2 Limba fr..
Caietul de activitati pentru elevii din clasa a VIII‑a este elaborat pe unitati tematice ancorate in..
Motivate Limba moderna 1..
Olimpiada de limba engle..
Auxiliar de sprijin in vederea pregatirii elevilor de clasa a VIII-a         &n..
Limba moderna 1 Engleza ..
Limba moderna 1 – Engleza – caiet de lucru pentru clasa a VIII-a este instrumentul de lucru ideal pe..
Pathway to Success. Test..
Pathway to Success se adresează elevilor din clasele a VII-a şi a VIII-a, care urmăresc susţinerea e..
The pocket guide to Engl..
Acest material faciliteaza exersarea, recapitularea si aprofundarea cunostintelor de vocabular si de..
Curs limba engleză Upst..
Caietul elevului conţine 10 unităţi de învăţare corespondente celor din manual şi are rolul de a aju..
Queens of Britain..
Auxiliar pentru imbogatirea vocabularului si pentru perfectionarea cunostintelor de limba engleza pe..
Upgrading Level 4 - 8th ..
Following the structure of the curriculum, this workbook is designed to give students the opportunit..

e-librariescolara.ro © 2020