Ghiduri de conversatie

Subcategorii

Ghid de conversatie roma..
"Daca te-ai lua numai dupa valva care s-a starnit in ultima vreme in jurul turismului avantajos prac..
Ghid de conversatie roma..
Reputat lingvist, Maximilian (Maxim) Popp (1912-1994) - profesor al Universitatii din Bucuresti si a..
Ghid de conversatie roma..
Instrument de comunicare inainte de toate, acoperind in sectiunea de "Conversatii" majoritatea covar..
Ghid de conversatie roma..
Tematici de conversatie teme de civilizatie CD multimedia de acompaniament care permite utilizatorul..
Disponibilitate: A542G2
Ghid de conversatie roma..
In 22 de capitole ca niste situatii, dintre care zau ca nu stiu pe care ai putea sa le ratezi intr-o..
Ghid de conversatie roma..
Cand vine vorba de italiana, fiecare dintre noi, romanii, vom fi mai mereu tentati sa spunem c-o sti..
Ghid de conversatie Roma..
Gabriel Antoniu Lavrincic s-a nascut la 10 februarie 1976 in comuna Marca din judetul Salaj. Bunicul..
Disponibilitate: A425M
Ghid practic roman-ameri..
Insotitor de nadejde prin "State" (dar chiar si prin vecina lor de la nord, Canada, unde influenta m..
Ghid practic roman-maghi..
Insotitor de nadejde prin Ungaria si, la drept vorbind, chiar prin unele regiuni transilvane ale tar..
Everyday English..
Lucrarea imbina formatul si varietatea tematica a unui ghid de conversatie cu un dictionar de expres..
Ghid de conversatie cu C..
Ghidul de conversatie roman-englez se adreseaza tuturor celor care doresc sa invete limba engleza pr..
Ghid de conversatie cu C..
Ghidul de conversatie roman-francez se adreseaza tuturor celor care doresc sa invete limba franceza ..
e-librariescolara.ro © 2017