Comunicare in limba moderna

Subcategorii

Play English Kids..
Caiet de activitati Activitati amuzante, jocuri si imagini atragatoare fac din acest material un ins..
Comunicare in limba engl..
- elemente de baza ale comunicarii - suport imagistic bogat Invatarea limbii engleze de la o..
Curs limba engleza Welco..
Componenta audio pentru manualului Welcome Starter a. Contine activitatile din manualul elevului si ..
Curs limba engleza Welco..
Contine o serie de activitati pentru invatarea limbii engleze: de desenat, de completat, de descoper..
Curs limba engleza Welco..
Componenta DVD pentru cursul de limba engleza de clasa I Welcome Starter a. Fiecare tema din manualu..
Curs limba engleza Welco..
Curs general pentru Invatarea limbii engleze, nivel primar, clasa I, este structurat in 3 module, fi..
Curs limba engleza Welco..
Este adresat profesorului de limba engleza care preda dupa manualul Welcome Starter a. Contine planu..
Curs limba engleza Welco..
Componenta audio pentru manualul Welcome Starter b. Contine activitatile din manualul elevului si ca..
Curs limba engleza Welco..
Componenta DVD pentru cursul de limba engleza de clasa a II-a Welcome Starter b. Fiecare tema din ma..
Curs limba engleza Welco..
Curs general pentru Invatarea limbii engleze, nivel primar, clasa a II-a, este structurat in 3 modul..
Disponibilitate: Stoc furnizor. Livrare 2-3 zile
Deutsch mit Bildern fur ..
Destinata copiilor prescolari sau celor din clasele primare care fac pentru prima data cunostinta cu..
Engleza - primele 350 de..
Aceasta carte se adreseaza copiilor cu varsta de 4-8 ani care incep sa invete limba engleza. Cuprind..
Franceza - primele 350 d..
Aceasta carte se adreseaza copiilor cu varsta de 4-8 ani care incep sa invete limba franceza. Cuprin..
Germana - primele 350 de..
Aceasta carte se adreseaza copiilor cu varsta de 4-8 ani care incep sa invete limba germana. Cuprind..
Le francais pour jouer. ..
In structurarea caietelor Le francais pour jouer autoarea a folosit o metoda interactiva de invatare..
Limba Engleza pentru cla..
Oferă micilor școlari un important și util suport de învățare a limbii engleze. Conținutul cărț..
Limba engleza pentru cla..
..
..
Limba engleza pentru cla..
Auxiliarul, conceput pentru clasa pregatitoare, imbina in mod fericit cunostinte de limba engleza cu..
Limba engleza. Let's Pla..
Lucrarea „Let’s Play with Max and Zuri“ este destinata anului I de studiu si este elaborata conform ..
e-librariescolara.ro © 2017