Comunicare in limba moderna

Subcategorii

Aprobat MENCaiet Limba Engleza clas..
..
Limba engleza pentru cla..
..
Aprobat MENLimba Engleza pentru cla..
Oferă micilor școlari un important și util suport de învățare a limbii engleze. Conținutul cărț..
Aprobat MENLimba Franceza clasa Pre..
Este un necesar și util suport didactic, destinat micilor școlari pentru a reuși să învețe cu ușurin..
Aprobat MENLimba germana pentru cla..
Este un suport instructiv de baza, elaborat conform programei scolare pentru primul an de studiu a..
Play English Kids..
Caiet de activitati Activitati amuzante, jocuri si imagini atragatoare fac din acest material un ins..
Comunicare in limba engl..
- elemente de baza ale comunicarii - suport imagistic bogat Invatarea limbii engleze de la o..
Curs limba engleza Welco..
Componenta audio pentru manualului Welcome Starter a. Contine activitatile din manualul elevului si ..
Curs limba engleza Welco..
Contine o serie de activitati pentru invatarea limbii engleze: de desenat, de completat, de descoper..
Curs limba engleza Welco..
Componenta DVD pentru cursul de limba engleza de clasa I Welcome Starter a. Fiecare tema din manualu..
Curs limba engleza Welco..
Curs general pentru Invatarea limbii engleze, nivel primar, clasa I, este structurat in 3 module, fi..
Curs limba engleza Welco..
Este adresat profesorului de limba engleza care preda dupa manualul Welcome Starter a. Contine planu..
Curs limba engleza Welco..
Componenta audio pentru manualul Welcome Starter b. Contine activitatile din manualul elevului si ca..
Curs limba engleza Welco..
Componenta DVD pentru cursul de limba engleza de clasa a II-a Welcome Starter b. Fiecare tema din ma..
Curs limba engleza Welco..
Curs general pentru Invatarea limbii engleze, nivel primar, clasa a II-a, este structurat in 3 modul..
Disponibilitate: Stoc furnizor. Livrare 2-3 zile
Deutsch mit Bildern fur ..
Destinata copiilor prescolari sau celor din clasele primare care fac pentru prima data cunostinta cu..
Engleza - primele 350 de..
Aceasta carte se adreseaza copiilor cu varsta de 4-8 ani care incep sa invete limba engleza. Cuprind..
Franceza - primele 350 d..
Aceasta carte se adreseaza copiilor cu varsta de 4-8 ani care incep sa invete limba franceza. Cuprin..
Germana - primele 350 de..
Aceasta carte se adreseaza copiilor cu varsta de 4-8 ani care incep sa invete limba germana. Cuprind..
e-librariescolara.ro © 2018