Economie

Economie Ghid de pregati..
Lucrarea Economie Ghid de pregătire intensivă pentru Examenul de Bacalaureat este un instrument..
Bacalaureat 2019. Econom..
Bacalaureat 2019. Economie – Ghid complet de pregatire a examenului de bacalaureat este ghidul perfe..
Ghid practic de economie..
În prezenta lucrare elevii care susţin Bacalaureatul sau care se pregătesc pentru fazele Olimpiadei ..
Memorator de economie pe..
Conceputa in format de buzunar, lucrarea se adreseaza elevilor de liceu si reprezinta atat un suport..
Memorator de Economie pe..
Memoratorul se adreseaza elevilor de liceu si contine notiuni de economie (activitatea economica, pr..
e-librariescolara.ro © 2019