Clasa pregatitoare

Aprobat MENFise interdisciplinare p..
Constituie un important suport lucrativ pentru activitatea didactica la clasa pregatitoare. Fis..
Fise transdisciplinare c..
..
..
Aprobat MENMicul Campion. Teste pen..
Cele 20 de teste-grila cu intrebari din toate disciplinele clasei pregatitoare le ofera scolarilor p..
Fise de evaluare matemat..
Caietele cu Fise de evaluare sunt un instrument util, alaturi de alte instrumente de evaluare altern..
Fise de recapitulare si ..
Testele propuse de acest auxiliar sunt strans legate de temele studiate in timpul anului scolar (si ..
e-librariescolara.ro © 2018