Engleza

Be the Best! 750 de gril..
Be the Best! este o culegere de teste ce se adresează tuturor acelora care doresc să îşi aprofundeze..
EVALUARE prin teste gril..
Lucrarea „Evaluare prin teste-grilă“ abordează sistematizat materia pentru bacalaureat şi admitere l..
Exercitii si teste de gr..
Exercitii si teste de gramatica engleza trateaza pe larg timpurile verbale din limba engleza present..
Good For You! 80 Tests. ..
Good for You! este o culegere de teste ce se adreseaza tuturor acelora care doresc sa isi aprofundez..
TEST YOUR ENGLISH! Grama..
Test Your English! este o culegere de 50 de teste-grilă ce au fost concepute respectând Programa şco..
Topics of Great Interest..
Lucrarea Topics of Great Interest se adreseaza elevilor, studentilor si profesorilor, oferind cunost..
Exercitii si teste de gr..
Go ahead! Teste de limba..
Lucrarea de fata insumeaza multiple modalitati de evaluare a cunostintelor de limba engleza in veder..
Limba engleza. Pregatire..
Lucrarea se adreseaza candidatilor care isi incep cariera militara sau care sunt deja cadre ale Arma..
Prepare yourself for the..
Lucrarea de fata se adreseaza tuturor elevilor de clasa a XII-a care urmeaza sa sustina examenul de ..
Speaking for the Bac exa..
Speaking for the BAC exam se adreseaza atat elevilor de clasa a XII-a care urmeaza sa sustina Examen..
e-librariescolara.ro © 2019