Engleza

EVALUARE prin teste gril..
Lucrarea „Evaluare prin teste-grilă“ abordează sistematizat materia pentru bacalaureat şi admitere l..
Good For You! 80 Tests. ..
Good for You! este o culegere de teste ce se adreseaza tuturor acelora care doresc sa isi aprofundez..
Limba engleza. Pregatire..
Lucrarea se adreseaza candidatilor care isi incep cariera militara sau care sunt deja cadre ale Arma..
TEST YOUR ENGLISH! Grama..
Test Your English! este o culegere de 50 de teste-grilă ce au fost concepute respectând Programa şco..
Topics of Great Interest..
Lucrarea Topics of Great Interest se adreseaza elevilor, studentilor si profesorilor, oferind cunost..
Evaluare prin teste-gril..
Lucrarea Evaluare prin teste-grila abordeazaƒ sistematizat materialul pentru bacalaureat si admitere..
Go ahead! Teste de limba..
Lucrarea de fata insumeaza multiple modalitati de evaluare a cunostintelor de limba engleza in veder..
Prepare yourself for the..
Lucrarea de fata se adreseaza tuturor elevilor de clasa a XII-a care urmeaza sa sustina examenul de ..
Speaking for the Bac exa..
Speaking for the BAC exam se adreseaza atat elevilor de clasa a XII-a care urmeaza sa sustina Examen..
e-librariescolara.ro © 2017