Engleza

EVALUARE prin teste gril..
Lucrarea „Evaluare prin teste-grilă“ abordează sistematizat materia pentru bacalaureat şi admitere l..
Go ahead! Teste de limba..
Lucrarea de fata insumeaza multiple modalitati de evaluare a cunostintelor de limba engleza in veder..
Good For You! 80 Tests. ..
Good for You! este o culegere de teste ce se adreseaza tuturor acelora care doresc sa isi aprofundez..
Limba engleza. Pregatire..
Lucrarea se adreseaza candidatilor care isi incep cariera militara sau care sunt deja cadre ale Arma..
TEST YOUR ENGLISH! Grama..
Test Your English! este o culegere de 50 de teste-grilă ce au fost concepute respectând Programa şco..
Topics of Great Interest..
Lucrarea Topics of Great Interest se adreseaza elevilor, studentilor si profesorilor, oferind cunost..
Exercitii si teste de gr..
Exercitii si teste de gramatica engleza trateaza pe larg timpurile verbale din limba engleza present..
Prepare yourself for the..
Lucrarea de fata se adreseaza tuturor elevilor de clasa a XII-a care urmeaza sa sustina examenul de ..
Speaking for the Bac exa..
Speaking for the BAC exam se adreseaza atat elevilor de clasa a XII-a care urmeaza sa sustina Examen..
e-librariescolara.ro © 2018