Engleza

The pocket guide to Engl..
Acest material faciliteaza exersarea, recapitularea si aprofundarea cunostintelor de vocabular si de..
Curs limba engleză Upst..
Caietul elevului conţine 10 unităţi de învăţare corespondente celor din manual şi are rolul de a aju..
Curs limba engleză Upst..
Set de teste fotocopiabile pentru evaluarea cunoştinţelor acumulate în urma studierii manualului Ups..
Much ado about nothing..
Much Ado About Nothing is one of William Shakespeare’s best-loved comedies. Much Ado About Nothing i..
Pregatirea pentru EVALUA..
Lucrarea de fata cuprinde 10 teste complexe care urmaresc verificarea aptitudinilor de comunicare in..
Queens of Britain..
Auxiliar pentru imbogatirea vocabularului si pentru perfectionarea cunostintelor de limba engleza pe..
Upgrading Level 2 - 6th ..
Following the structure of the curriculum, this workbook is designed to give students the opportunit..
Workbook For Witty Kids..
Activităţile interactive vă vor delecta ore în şir şi vă vor face părtaşi la luarea de deciz..
English for children - M..
English for children - Movers este un caiet un lucru foarte ingenios realizat, al doilea dintr-o ser..
English Workbook clasa a..
English workbook – caiet de lucru pentru clasa a VI-a se adreseaza elevilor de nivel preintermediar ..
e-librariescolara.ro © 2017