tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Dezvoltare personala

Dezvoltare personala pen..
Auxiliarul de „Dezvoltare personala” isi propune sa vina in sprijinul cadrelor didactice care nu au ..
Dezvoltare personala - C..
Elevii sunt incurajati sa isi exprime opiniile, discutand pe baza situatiilor prezentate in exerciti..
Dezvoltare personala aux..
Auxiliar pentru clasa pregatitoare..
Auxiliar pentru clasa pregatitoare..
Dezvoltare personala cai..
Avizat MEN: Pozitia 60 din anexa la O.M. 4642/18.08.2021 Caietul este conceput dupa programa scolara..
Dezvoltare personala cai..
Caietul de dezvoltare personala pentru clasa pregatitoare, elaborat in conformitate cu programa scol..
Dezvoltare personala cai..
Elaborate in conformitate cu programa scolara in vigoare, caietele de lucru sunt centrate pe activit..
..
Dezvoltare personala cu ..
Auxiliarul didactic „Dezvoltare personala cu Tina si Radu“ abordeaza intr-un mod creativ tematica pr..
Dezvoltare personala pen..
Acest caiet de lucru este realizat in conformitate cu noul curriculum pentru clasa pregatitoare, apr..
Dezvoltare personala pen..
Dezvoltare personala – caiet de lucru se adreseaza elevilor din clasa pregatitoare si este un..
Dezvoltare personala pen..
Deosebit prin conținut și stil de prezentare, caietul de lucru devine imperativ necesar elevilor ș..
Dezvoltare personala. Ca..
Caietul de lucru este usor de parcurs si de completat, jucaus, intrucat se adreseaza profilului de v..
Dezvoltare personala. Cl..
Caietul propus de Editura Paralela 45 pentru disciplina Dezvoltare personală pentru clasa pregătitoa..
Primii pasi in dezvoltar..
Lucrarea  Dezvoltare personala abordeaza intr-un mod jucaus si creativ tematica propusa in noua..
Caiet integrat. Comunica..
Auxiliarul Caiet integrat. Clasa pregaatitoare are in componenta sa exercitii, semne grafice, zone d..
Dezvoltare personala cla..
Planificarea calendaristica si Proiectarea unitatilor de invatare pentru Clasa pregatitoare GRATUIT,..
Dezvoltare personala cla..
Caietul este realizat in conformitate cu noua programa scolara aprobata prin ordin al ministrului nr..

e-librariescolara.ro © 2022