tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Caiete de vacanta

Subcategorii

In caruselul vacantei fi..
Este un remarcabil suport pentru activitatea independentă a elevilor şi pentru învăţarea continuă ..
Pachet premiere 2022 Cla..
Pachetul contine: 1. In caruselul vacantei clasa pregatitoare, 80 pagini 2. Lecturile scolarul..
Pachet premiere 2022 Cla..
Pachetul contine: 1. In caruselul vacantei clasa I, 80 pagini 2. Lecturile scolarului clasa a ..
Pachet premiere 2022 Cla..
Pachetul contine: 1. In caruselul vacantei clasa a II-a, 80 pagini 2. Lecturile scolarului cla..
Pachet premiere 2022 Cla..
Pachetul contine: 1. In caruselul vacantei clasa a III-a, 96 pagini 2. Lecturile scolarului cl..
Supercaietul meu de vaca..
A venit vacanta! Cei mici vor avea timp sa se bucure de soare, de plimbari cu bicicleta, de jocuri p..
Supercaietul meu de vaca..
Aventuri in vacanta cu F..
Pana acum, Floppy si-a petrecut vacantele de vara la bunici, la mare, la munte sau in excursii in st..
Aventuri in vacanta cu F..
..
..
Aventurile lui Prichinde..
Buna prietene! Te invit intr-o aventura de neuitat! Vom calatori in povesti, vom descoperi lucruri n..
Caietul meu de vacanta c..
Seria Caietul meu de vacanta. Activitati interdisciplinare contine activitati antrenante si placute ..
Caietul meu de vacanta c..
Clubul de vacanta 10 car..
Clubul de vacanta revine pentru cititorii sai cu noi optiuni pentru lectura alaturi de cei zece prie..
Clubul de vacanta 10 des..
Zece prieteni va provoaca la o calatorie de vacanta, pentru a descoperi universul literar al lumii. ..

e-librariescolara.ro © 2022