Germana

Dictionar economic germa..
Prezentul dictionar se adreseaza atat studentilor cat si profesorilor de la facultatile de profil, c..
Dictionar german-roman, ..
50 000 DE CUVINTE SI EXPRESII... PENTRU TOTI! Instrument de lucru simplu, eficient si practic, struc..
Dictionar german-roman. ..
Prezentul dictionar descrie si explica varianta nationala a limbii germane standard vorbita in Austr..
Dictionar german-roman/r..
Dictionarul cuprinde aproximativ 30 000 de cuvinte-titlu si expresii din vocabularul de baza al limb..
Dictionar german-roman/r..
Dictionarul uzual german-roman/roman-german cuprinde aproximativ 30 000 de cuvinte-titlu si expresii..
Dictionar scolar german-..
Conceput ca un instrument de lucru pentru cei care studiaza limba germana, precum si pentru vorbitor..
miniDICTIONAR german-rom..
Seria de minidictionare bilingve aparuta recent la Editura Corint, - Minidictionar englez-roman, rom..
Primul meu Dictionar rom..
Vesel, distractiv si usor de utilizat, acest dictionar este conceput pentru a fi pe placul copiilor,..
Dictionar German-Roman..
Dictionar foarte util in cele mai diverse situatii specifice spatiului cultural german. ..
Dictionar Roman-German..
e-librariescolara.ro © 2017