tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Germana

Deutsche Sagenstrasse : ..
„Legendele ne-au vrăjit dintotdeauna, purtându-ne cu ochii minții într-o lume în care imposibilul ..
Hallo, Kinder! Limba ger..
Hallo, Kinder! este un instrument de lucru care ofera posibilitatea invatarii limbii germane prin jo..
Limba materna germana ma..
Manualul de limba germana, clasa a II-a, limba materna, este o lucrare a Editurii Didactice si Pedag..
Ascunde si ghiceste Prim..
Lucrarea este conceputa pentru a fi interactiva. Folosind clapetele speciale atasate la sfarsitul ca..
Comunicare in limba germ..
..
Germana fara profesor si..
Daca sunteti adult, nu aveti cunostinte anterioare de limba germana si invatati pe cont propriu, atu..
Germana in 30 de zile si..
Cartea cuprinde: - 30 de lectii pe diverse teme din viata de zi cu zi - elemente de cultura si civil..
Germana intensiva..
Cautati de mult o metoda sigura prin care sa va apropiati de limba germana si sa vi-o insusiti? Ati ..
Germana pentru cei mici ..
Este pregatit copilul tau sa invete limba germana? Iata cartea ideala pentru el! Prin intermediul ac..
Germana pentru incepator..
Intr-o nota distractiv si motivanta, manualul, propune o initiere in limba germanaa in noua lectii-e..
Gramatica limbii Germane..
Gramatica limbii Germane..
..
Hallo Deutsch! Carte de ..
Coloreaza si invata limba germana! Colorand imaginile sugestive si pline de viata din aceasta carte..
Hallo Deutsch! Carte de ..
Testeaza-ti cunostintele de limba germana! Ai incredere si stimuleaza-ti entuziasmul, folosind ac..
Hallo Deutsch! Dictionar..
350 de cuvinte esentiale din limba germana Organizat pe diverse teme, acest dictionar ilustrat este ..
Invatati rapid limba ger..
Traducere de Cezar Petrila Cea mai rapida metoda de a invata o limba straina Bazata pe evolutiile re..
Limba germana Exercitii ..
Aceasta lucrare vine sa umple un gol existent in Romania in domeniul cartilor de invatat limba germa..
Limba germana Simplu si ..
Argument de Rudolf Windisch Cea mai eficienta metoda de invatare a limbilor straine Lectura material..
Limba germana Verbul..
Limba germana. Verbul Limba germana. Verbul este un dispozitiv cu un format inovator, usor de utiliz..
Primele mele 480 de cuvi..
Primele mele 480 de cuvinte in limba Germana ..
Primele mele 480 de cuvinte in limba Germana ..

e-librariescolara.ro © 2022