Germana

Limba materna germana. M..
Manualul de limba germana, clasa a II-a, limba materna, este o lucrare a Editurii Didactice si Pedag..
Comunicare in limba germ..
..
..
Deutsch mit Freude..
Lucrarea Deutsch mit Freude se adreseaza elevilor din ciclul primar si gimnazial si prezinta in prim..
Deutsche marchen. Basme ..
Cea mai mare colectie de literatura bilingva utila copiilor (si nu numai) care vor sa invete o limba..
Deutsche marchen. Basme ..
Cea mai mare colectie de literatura bilingva utila copiilor (si nu numai) care vor sa invete o limba..
Deutsche marchen. Basme ..
Germana - primele 350 de..
Aceasta carte se adreseaza copiilor cu varsta de 4-8 ani care incep sa invete limba germana. Cuprind..
Germana rapida..
GERMANA RAPIDA este un manual modern, concis si accesibil. Lucrarea se adreseaza celor aflati la niv..
I can speak english / Ic..
I Can Speak English (English in 20 lessons) / Ich kann Deutsche sprechen (Deutsch in 20 Lektionen) e..
Limba germana (L1). Manu..
Filierele: teoretica si vocationala Manual aprobat prin Ordinul M.Ed.C. nr. 4742/21.07.2006 ..
Limba germana Deutsch mi..
Manualul este realizat in conformitate cu programa analitica aprobata de Ministerul Educatiei Nation..
Limba germana IX L1. Man..
Lucrarea deschide ciclul de manuale de limba germana pentru liceu realizate de profesori romani in c..
Limba germana L1 Manual ..
Manualul este castigator al licitatiei M006 organizata de Ministerul Educatiei si Cercetarii in 2005..
Limba germana L1. Manual..
Limba germana L2 . Manua..
Manualul, elaborat in conformitate cu programa scolara aprobata de Ministerul Educatiei si Cercetari..
Limba germana L2. Manual..
Limba germana L2. Manual..
Limba germana L3. Manual..
Limba germana pentru cla..
Este  un suport principal de lucru pentru invatarea limbii germane ca limba materna sau ca li..
Limba germana pentru cla..
Este un suport lucrativ important, care asigură un antrenament lingvistic absolut necesar pentru î..
e-librariescolara.ro © 2019