tel Comenzi telefonice (L-V: 9-17) 0752.455.455

Limbi straine

Subcategorii

Limba engleza pentru cla..
Prezentul auxiliar, conceput pentru scolarii de clasa a II-a, imbina in mod fericit cunostinte de li..
Limba engleza pentru cla..
Prezentul auxiliar, conceput pentru scolarii de clasa I, imbina in mod fericit cunostinte de limba e..
Play English Level 2..
Caietul de engleza pentru al doilea an de studiu este realizat in conformitate cu noua programa scol..
365 de activitati de lim..
Aceasta carte face parte din colectia „365 de activitati” pentru copiii de peste 8 ani si reprezinta..
All right! let’s pract..
All Right! Let’s Practice English este o lucrare utila in special elevilor de clasa a V-a si a VI-a,..
Ca roule pour le francai..
Ca roule pour le francais - Activitati pentru invatarea limbii franceze - 10-12 ani ..
Comunicare in limba engl..
Cunoasterea unei limbi de circulatie in ziua de astazi a devenit o conditie sine qua non atat in dom..
Comunicare in limba engl..
- elemente de baza ale comunicarii - suport imagistic bogat Invatarea limbii engleze de la o..
Comunicare in limba engl..
Invatarea limbii engleze de la o varsta mica confera elevilor usurinta operarii cu termeni si concep..
Contes et histoires fran..
Cea mai mare colectie de literatura bilingva utila copiilor (si nu numai) care vor sa invete o limba..
Curs limba engleza Fairy..
Caiet ilustrat color ce contine o serie de activitati pentru invatarea limbii engleze: de desenat, d..
Curs limba engleza Fairy..
Componenta de gramatica si vocabular a cursului Fairyland 3 contine liste cu noile cuvinte, exerciti..
Disponibilitate: Stoc furnizor. Livrare 2-3 zile
Curs limba engleza Fairy..
Caiet ilustrat color, contine diverse activitati pentru invatarea limbii engleze: de desenat, de com..
Curs limba engleza Fairy..
Componenta de gramatica si vocabular a cursului Fairyland 4 contine liste cu noile cuvinte, exerciti..
Curs limba engleza Fairy..
Caiet ilustrat color, contine o serie de activitati pentru invatarea limbii engleze: de desenat, de ..
Deutsche marchen. Basme ..
e-librariescolara.ro © 2019