Evaluare

Subcategorii

Evaluarea finala in grad..
Evaluarea finala in gradinita (3-4 ani) reprezinta un instrument de lucru deosebit de placut, absolu..
Evaluarea finala in grad..
Evaluarea finala in gradinita (4-5 ani) reprezinta un instrument de lucru deosebit de placut, absolu..
Evaluarea finala in grad..
Evaluarea finală în grădiniță (5-6 ani) reprezintă un instrument de lucru deosebit de plăcut, absolu..
Jocuri interdisciplinare..
..
Caiet de evaluare - comu..
Caietul este structurat pe cele trei forme de evaluare: initiala, formativa si sumativa. Sarcinile d..
Caiet de evaluare - comu..
Caiet de evaluare - limb..
Caiet de evaluare - limb..
Caiet de evaluare - mate..
Comunicare in limba roma..
Caietul reprezinta un material valoros de practica pentru elevul aflat in pragul testarii nationale,..
Comunicare in limba roma..
20 de teste citit-scris + baremele de corectare Caietul se adreseaza elevilor de clasa a II-a, cadre..
Evaluare Clasa a II-a Li..
Caiet cu exercitii si probleme variate pentru evaluarea elevilor de clasa a II-a la limba romana si ..
Evaluare Clasa a III-a L..
Evaluare clasa a III-a. ..
..
Evaluare Clasa I. Comuni..
Caiet cu exercitii si probleme variate pentru evaluarea elevilor de clasa I la Comunicare in limba r..
e-librariescolara.ro © 2017