Engleza

365 de activitati de lim..
Aceasta carte face parte din colectia „365 de activitati” pentru copiii de peste 8 ani si reprezinta..
Comunicare in limba engl..
Cunoasterea unei limbi de circulatie in ziua de astazi a devenit o conditie sine qua non atat in dom..
Comunicare in limba engl..
- elemente de baza ale comunicarii - suport imagistic bogat Invatarea limbii engleze de la o..
Comunicare in limba engl..
Invatarea limbii engleze de la o varsta mica confera elevilor usurinta operarii cu termeni si concep..
Curs limba engleza Fairy..
Caiet ilustrat color ce contine o serie de activitati pentru invatarea limbii engleze: de desenat, d..
Curs limba engleza Fairy..
Componenta de gramatica si vocabular a cursului Fairyland 3 contine liste cu noile cuvinte, exerciti..
Disponibilitate: Stoc furnizor. Livrare 2-3 zile
Curs limba engleza Fairy..
Caiet ilustrat color, contine diverse activitati pentru invatarea limbii engleze: de desenat, de com..
Curs limba engleza Fairy..
Componenta de gramatica si vocabular a cursului Fairyland 4 contine liste cu noile cuvinte, exerciti..
Curs limba engleza Fairy..
Caiet ilustrat color, contine o serie de activitati pentru invatarea limbii engleze: de desenat, de ..
Limba engleza caietul el..
..
Aprobat MENLimba engleza clasa a-II..
Este un instrument de lucru important și util pentru învățarea corectă a limbii engleze. Elaborat ..
Aprobat MENLimba engleza pentru cla..
Un important auxiliar didactic, elaborat conform programei şcolare de limbi moderne, care racordează..
Aprobat MENLimba engleza pentru cla..
Mijloc eficient de învățare a limbii engleze pentru elevi și un ajutor însemnat pentru profesorii ..
Aprobat MENLimba Engleza pentru cla..
Oferă micilor școlari un important și util suport de învățare a limbii engleze. Conținutul cărț..
Poezii in limba engleza ..
..
1000 cuvinte in engleza ..
Colectia 1000 cuvinte in engleza contine un mic dictionar de cuvinte ilustrate frumos, care ii aju..
e-librariescolara.ro © 2018