Engleza

Aprobat MENLimba engleza clasa a-II..
Este un instrument de lucru important și util pentru învățarea corectă a limbii engleze. Elaborat ..
Aprobat MENLimba engleza pentru cla..
Un important auxiliar didactic, elaborat conform programei şcolare de limbi moderne, care racordează..
Aprobat MENLimba engleza pentru cla..
Mijloc eficient de învățare a limbii engleze pentru elevi și un ajutor însemnat pentru profesorii ..
Aprobat MENLimba Engleza pentru cla..
Oferă micilor școlari un important și util suport de învățare a limbii engleze. Conținutul cărț..
Comunicare in limba engl..
Cunoasterea unei limbi de circulatie in ziua de astazi a devenit o conditie sine qua non atat in dom..
Comunicare in limba engl..
Invatarea limbii engleze de la o varsta mica confera elevilor usurinta operarii cu termeni si concep..
Curs Lb. Engleza Happy H..
Titlu: Happy Hearts Starter Autori: Jenny Dooley, Virginia Evans Descriere: manualul elevului (+ St..
Curs lb. engleza – Hap..
Curs limba engleza pentru prescolari, Happy Hearts 1. Contine abtibilde, figurine de carton si fise ..
Curs limba engleza Fairy..
Caiet ilustrat color ce contine o serie de activitati pentru invatarea limbii engleze: de desenat, d..
Curs limba engleza Fairy..
Caiet ilustrat color, contine diverse activitati pentru invatarea limbii engleze: de desenat, de com..
Curs limba engleza Fairy..
Caiet ilustrat color, contine o serie de activitati pentru invatarea limbii engleze: de desenat, de ..
Curs limba engleza Happy..
Caiet de activitati cu ilustratii color pentru prescolari varsta cuprinsa intre 4 si 5 ani, ce susti..
Disponibilitate: Stoc furnizor. Livrare 2-3 zile
Exercitii si teste de gr..
Exercitii si teste de gramatica engleza trateaza pe larg timpurile verbale din limba engleza present..
The pocket guide to Engl..
Ghidul de buzunar pentru limba engleza reprezinta un material util pentru recapitulare si aprofundar..
The pocket guide to Engl..
Acest material faciliteaza exersarea, recapitularea si aprofundarea cunostintelor de vocabular si de..
Do It Yourself! Workbook..
Prezenta lucrare se adreseaza in principal elevilor care doresc sa studieze pe cont propriu gramatic..
e-librariescolara.ro © 2018