Engleza

Improve your english. Ca..
Cu un continut interactiv si o grafica atractiva, cartea este dedicata  elevilor care doresc sa..
Olimpiada de limba engle..
Auxiliar de sprijin in vederea pregatirii elevilor de clasa a VII-a         &nb..
Blaze Limba moderna 1 - ..
Curs limba engleza Upstr..
Curs general pentru invatarea limbii engleze, nivel gimnazial, clasa a VII-a, este structurat in 5 m..
Pathway to Success. Test..
Pathway to Success se adresează elevilor din clasele a VII-a şi a VIII-a, care urmăresc susţinerea e..
Right on! Limba moderna ..
..
Spark limba moderna 2 en..
Curs limba engleza Upstr..
Componenta audio pentru manualul Upstream Pre-Intermediate. Contine activitatile din manualul elevul..
Curs limba engleza Upstr..
Caietul elevului contine 10 unitati de invatare corespondente celor din manual si are rolul de a aju..
Curs limba engleza Upstr..
Set de teste fotocopiabile pentru evaluarea cunostintelor acumulate in urma studierii manualului Ups..
English for children - M..
English for children - Movers este un caiet un lucru foarte ingenios realizat, al doilea dintr-o ser..
Queens of Britain..
Auxiliar pentru imbogatirea vocabularului si pentru perfectionarea cunostintelor de limba engleza pe..
The pocket guide to Engl..
Acest material faciliteaza exersarea, recapitularea si aprofundarea cunostintelor de vocabular si de..
Upgrading Level 3 - 7th ..
Following the structure of the curriculum, this workbook is designed to give students the opportunit..

e-librariescolara.ro © 2020