Istorie

Istoria romanilor. Teste..
Volumul se adreseaza cndidatilor la Academia de Politie, Facultatile de Drept, Istorie, Man..
Istorie -Teste pentru ad..
..
Mic dictionar de istoria..
Un instrument util pentru pregatirea examenelor la aceasta disciplina. ..
Un instrument util pentru pregatirea examenelor la aceasta disciplina. ..
Teste de istorie pentru ..
Lucrarea se adreseaza candidatilor care se pregatesc pentru concursul de admitere la Facultatea de P..
Bacalaureat 2015. Istori..
Evaluare prin teste-gril..
Lucrarea Evaluare prin teste-grila abordeazaƒ sistematizat materialul pentru bacalaureat si admitere..
Istorie - Bacalaureat - ..
Cartea se adreseaza elevilor de clasa a XII-a care se pregatesc pentru sustinea probei la istorie di..
Istorie - Sinteze pentru..
Lucrarea cuprinde sinteze pentru examenul de admitere la Academia de Politie, SNSPA, Facultatea de A..
e-librariescolara.ro © 2017