Engleza

The pocket guide to Engl..
Acest material faciliteaza exersarea, recapitularea si aprofundarea cunostintelor de vocabular si de..
Curs limba engleză Upst..
Caietul elevului conţine 10 unităţi de învăţare corespondente celor din manual şi are rolul de a aju..
..
..
Curs limba engleză Upst..
Este adresat profesorului de limba engleză care predă după manualul Upstream Beginner. Conţine planu..
Pathway to english-Engli..
Caietul elevului pentru clasa a V-a contine mai multe activitati pentru fiecare unitate, in plus fat..
Queens of Britain..
Auxiliar pentru imbogatirea vocabularului si pentru perfectionarea cunostintelor de limba engleza pe..
Upgrading Level 1 - 5th ..
Following the structure of the curriculum, this workbook is designed to give students the opportunit..
English workbook - caiet..
English workbook-caiet de lucru pentru clasa a V-a este un instrument de lucru foarte util elevilor ..
Limba engleza - caiet de..
Limba engleza – caiet de lucru pentru clasa a V-a - se adreseaza elevilor si profesorilor indrumator..
e-librariescolara.ro © 2017