tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Diplome scolare

Diploma absolvire clasa ..
Diploma pentru premierea elevilor la sfarsitul clasei pregatitoare. Format A4, carton mat 300 grame/..
Diploma funda rosie..
Diploma pentru premierea elevilor (nivel primar, gimnazial si liceal) la sfarsitul anului scolar. Fo..
Diploma nivel prescolar ..
Diploma pentru premierea prescolarilor la sfarsitul anului scolar. Format A4, carton mat 300 grame/m..
Diploma nivel primar ani..
Diploma pentru premierea elevilor din ciclul primar la sfarsitul anului scolar. Format A4, carton ma..
Diploma nivel primar ins..
Diploma premiu stema..
Diploma pentru premierea elevilor (nivel gimnazial si liceal) la sfarsitul anului scolar. Format A4,..
Diploma premiu tricolor..
Diploma toca..